utorok 17. januára 2017

Spotrebované 13


Opäť sa mi tu nahromadila kôpka výrobkov, ktoré sú úplne prázdne a uvoľnia miesto novým, tak si dneska k nim  povieme zopár slov.


Balea peeling Indian Chai bol pre mňa jeden z top peelingov, ktoré som kedy mala. Išlo o limitku pred naozaj dlhým časom, ale tým, že sa už nedá dostať, som si ho stále šetrila až som si povedala, že sa musíme rozlúčiť a domíňala som ho. Ale bude mi naozaj chýbať :-(
Mixa ma tento rok s ich novou líniou veľmi príjemne prekvapila a Mixa Cold Cream detský krém do sprchy i kúpeľa  bol pre mňa veľkým prekvapením. Krásne voňal, mal príjemnú krémovú konzistenciu, pokožka bola po sprchovaní jemná a prevoňaná. Určite to nie je posledný výrobok od Mixy a poobzerám sa aj po iných.
Balea sprchový gél po opaľovaní je moja dlhoročná stálica a budem si ho kupovať stále dokola, kým sa bude vyrábať. Bez neho si už leto neviem a ani nechcem predstaviť.
Neobio sprchový gél Energy patril k tohtoročným objavom zo sveta prírodnej kozmetiky a musím sa priznať, že vďaka svojej krásnej citrusovej sviežej vôni si ma ihneď získal.


Cannabis zvláčňujúci krém bol fajn výrobkom do letných dní, nie príliš mastný, pekne voňavý, zľahka hydratačný.
Šampón na vlasy od Schwarzkopf s kokosovou vôňou patrí medzi moje stálice, ku ktorým sa časom vždy vraciam. Krásne kokosovo vonia, vlasy nezaťažuje, dodá im pekný objem, skrátka príjemná drogerková záležitosť.
Lactacyd intímna mycia emulzia patrí tiež medzi moje stálice, i keď teraz som jej neverná s inou značkou. Myslím, že každá z nás mala doma aspoň jedno balenie tohto výrobku a vyhovovala jej.


Kto je nositeľom kontaktných šošoviek vie, akú veľkú úlohu zohrávajú roztoky na ne a preto je dobré mať doma jedno veľké balenie a menšie na cestovanie. Opti-free Express je super a Biotrue tiež. Ja mám asi šťastie, ale mne zatiaľ vyhovovali všetky roztoky.


Balea čistiaca pena s extraktom z kašmíru bola jedným z najlepších výrobkov na odlíčenie pleti v sprche. Krásne odlíčila, nevysušila, skrátka spĺňala všetko, čo sľubuje.
Ebelin vatové tyčinky sú pre mňa najlepšie, iné už ani nekupujem. Okrem toho mávajú krásne obaly, konkrétne tieto boli s rozkošnými sovičkami.
Balea čistiace obrúsky boli úplne bežné, na základné odlíčenie stačili. Pre mňa výrobok skôr na cestovanie, keď nechcem so sebou vláčiť toho veľa. Páči sa mi, že k nim patril aj šikovný boxík, ktorý potom môžete využiť na niečo iné.
Caterine odličovacie tampóny z Kauflandu boli kedysi pre mňa tie naj, ale tromfli ich od Ebelin, takže asi sa k nim už nevrátim.  


Lidl a ich privátna značka Cien boli minulý rok pre mňa veľkým prekvapením. Stále nachádzam nejaké nové výrobky, ktoré chcem vyskúšať a masky i gél na zuby boli skutočne fajn, za tú cenu rozhodne stoja za vyskúšanie.


Sally Hansen Salon Effects Nail Polish Strips je výrobok, z ktorého som bola spočiatku strašne sklamaná, ale keď som prišla na fintu, ako presne funguje, nastalo obrovské nadšenie. Mať krásne akoby nalakované nechty bez lakovania, bez čakania kým lak zaschne a všetkých tých vecí okolo, to je fakt super. Časom by som si chcela tento výrobok zaobstarať zase a nebolo by zlé, keby to bolo aj s nejakým vzorom :-)
Elite Models Paris Baby je vôňa za pár Eur, ale rozhodne nie je zlá. Jej jedinou nevýhodou je dostupnosť, asi už len na nete.


Vitamín C kupovaný v Lildi je také klasika a Vincentka pastilky sú svojou chuťou síce svojské, ale keď si na ne zvyknete, budú vám chutiť a navyše sú skvelým pomocníkom pri začínajúcom škrábaní v hrdle. 


Keďže o týchto riasenkách bol samostatný článok, len v krátkosti. Vrchná od Avonu totálna katastrofa, pod ňou Rimmel, tá je taký priemer a ako posledná Astor, ktorá bola vynikajúca a ak ju ešte niekde uvidíte, určite si ju kúpte.
A to zlaté čudo je rúž od Avonu, ktorý má chudák už dávno po expirácii. mal krásnu korálovú farbu, ale mal strašne divnú konzistenciu a nachádzali sa v ňom čudné hrudky.

Čo sa týka výrobkov do domácnosti, všetko je po starom a opäť moja top 3 - Denkmit, Alex a Clin.


A ako posledné tu mám pre vás zbierku ovsených káš a sušené ovocie. Ako vidíte, vyskúšala som viacero značiek a príchutí, takže môžem porovnávať.
Emco ovsená kaša s čokoládou nebola zlá, ale povedala by som, že je to taký priemer, chuťovo ničím nevyniká.
Ovitte ovsené kaše som kupovala v Lidli a mám príchuť čokoláda a jablko so škoricou. Čokoládová je fajn, príjemná chuť, alternatíva keď mám chuť na sladké. Jablko a škorica ma naopak neoslovila, nachádzajú sa v nej aj tvrdšie časti, neviem či to boli jablká alebo škorica a ani tá chuť ma neoslovila.
Porridge sú kaše z Kauflandu a tentokrát príchuť čokoláda a jahoda. Za obe môžem povedať, že mi nechutia, pôsobia dosť umelo, už si ich určite nekúpim.
A blížime sa do finále a mám tu minuloročného obľúbenca v oblasti sušeného ovocia a to Alesto mix z Lidla. Lepšie sušené ovocie som ešte nemala :-) 

To by bolo zo spotrebovancov všetko. Snáď som vás neunudila a už sa mi opäť kopia ďalšie prázdne obaly, takže časom sa môžete tešiť na ďalší článok :-)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára