piatok 27. januára 2017

Môj november a december 2016

Určite ste postrehli, že to za posledné dva mesiace trošku na blogu stagnovalo a neprispievala som tak často, ako by som chcela. Ešte v tom novembri to šlo, ale december bol katastrofa. A dôvod bol jednoduchý. Moja maličkosť sa rozhodla osamostatniť !!! Každý z vás, kto si prešiel niečím podobným vie, že to nie je žiadna sranda. Ešte v novembri som zháňala potrebný nábytok a doplnky, ale december bol čistý masaker. Od decembra sme sa dali do prerábok, malovania, upratovania a môj deň vyzeral - práca, prerábanie, spať. Absolútne žiaden čas na nič a priznám sa, siahla som si na dno svojich síl. Nebyť mojich blízkych, neviem, či by sme to do Vianoc stihli tak, ako sme plánovali. Ale všetci sme zabrali a dva dni pred Vianocami som už mohla stráviť v novom. I keď tu ešte nemám úplne všetky veci, základ už je a nový bytík si užívam.
Najväčšie poučenie, ktoré z tohto celého mám a trošku rada aj pre vás, nenechávajte si podobné situácie na koniec roka. Nielenže v obchodoch nič nie je a po hodine vyberania skrinky s umývadlom vám povedia, že bude skladom vo februári, ale ovplyvnilo to aj Vianoce a neužila som si ich tak, ako by som chcela. Ale zas to všetko za to stálo a posnula som sa v živote dopredu :-)  
Bolo mi lúto, že som sa v tomto období nemohla venovať blogu ako by som chcela, dokonca som musela odmietnuť aj pozvanie na akciu od Yves Rocher, čo ma veľmi mrzelo, ale niekedy sú jednoducho životné situácie, ktoré sú prednejšie. Teraz sa to však budem snažiť dohnať a vynahradiť vám to :-)


Keďže nebol čas na nič, okrem behania po nábytkoch a doplnkoch, okrem nákupu v Ikea a DM drogérii, kde som zohnala naozaj super darčeky, som nikde nebola.

Zato vo svete kozmetiky to bolo zaujímavé. Hlavne december bol nabitý balíčkami, o ktorých som absolútne netušila a zastúpenia jednotlivých firiem mi robili naozaj radosť a dá sa povedať, že celý december bol takým darčekovým obdobím. Okrem toho dorazilo zopár kúskov aj na testovanie, takže nádielka bola veľká a aj ja som si urobila sem tam radosť :-)

November

Novinky zo stránky Idunnashop 
testovanie so značkou Topvet - na blogu už nájdete recenzie na niektoré z týchto výrobkov
Astrid balíček, o ktorý ste si u mňa mohli zasúťažiť
Najkrajší predvianočný darček - blog presiahol 80 000 zhliadnutí ĎAKUJEM

December

Darčekové balíčky z Elnina
Podarilo sa my vyhrať vôňu Nivea
Testujem balzam na pery od Crazy Rumors
Vianočný darček od DM drogerie, ktorý ma nesmierne potešil
 
Mikulášsky balíček od DM drogerie


Vianočný darček od Elnino


Nákup v DM drogérii 
A prišli Vianoce :-)Ježiško bol naozaj štedrý a niekedy sa zamýšľam, či si to všetko zaslúžim, či som naozaj tak poslúchala :-)

DarčekyKonečne mám nový fon, jupíííí !!!


Silvester


S príchodom Silvestra odbili posledné minúty roku 2016. Strávila som ho s tými, ktorý sú môjmu srdcu veľmi blízky a poriadne sme si to užili :-) Rok 2016 pre mňa nebol najľahší, najmä jeho koniec, ale snáď Nový rok bude lepší !!!!
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára