pondelok 25. mája 2015

Osvieženie do letných dní

Ahojte!

O novinkách v predajniach DM som vás už informovala tu. Medzitým som mala možnosť 2 novinky aj vyskúšať a dneska vám o nich niečo bližšie popíšem.


 dm Bio jablkovo-mangová šťava
DM priniesla na trh a do svojich predajní novú vlastnú značku dm Bio. Sortiment zahŕňa rôzne nápoje, obilninové produkty, strukoviny, tiež produkty vhodné pre desiatu alebo olovrant, ako aj ovocné drene. Ja som mala možnosť vyskúšať jablkovo-mangovú šťavu. Tento nápoj pozostáva zo 75% jablkovej šťavy, 25% mangovej drene, ktoré boli vyprodukované v ekologickom poľnohospodárstve.


Nápoj je potrebné pred otvorením potriasť. Je oranžovej farby a hustejšej konzistencie. Chuťovo je to zaujímavý a osviežujúci mix jabĺk a exotického manga. Nie je zbytočne presladený ako iné podobné nápoje.
Veľmi dobre táto šťava chutí vychladená, dokáže uhasiť smäd a zahnať chuť na sladké. Do horúcich letných dní ako stvorená.


Musím sa priznať, že ja veľmi na džúsy a sladké nápoje nie som, mne stačí obyčajná voda. Ale sem tam dostanem chuť aj na sladký nápoj. V deň, keď mi dorazila, som mala chuť na sladké. Šťavu som teda dala na chvíľu do chladničky a zobrala som si ju von do záhrady. Sadla som si do hojdačky a oddala sa sladkému ničnerobeniu a popri tom som si popíjala túto lahôdku. A musím sa priznať, že po jej vypití chuť na sladké pominula a dokázala ma aj zasýtiť.
Ak hľadáte nápoj, ktorý je bio, má skvelú lahodnú a exotickú chuť a vychladený je skvelým osviežením, rozhodne túto šťavu vyskúšajte. Cena tohto nápoja je 0,99 Eur za 0,33 l.


Balea telové mlieko v spreji s aloe vera
Táto novinka bola pre mňa najväčším lákadlom a vedela som hneď, že ju musím mať. A keď mi prišla na testovanie, veľmi som sa tomu potešila. Viem, že aj iné značky ponúkajú či už opaľovacie alebo iné mlieka v spreji, ale ja som podobný produkt ešte neskúšala a veľmi som sa na testovanie tešila. 
Osobne nemám rada produkty, ktoré sú mastné a dlho sa vstrebávajú. A hlavne v letnom období! V lete to chce niečo, čo ma osvieži, rýchlo sa vstrebe ale súčasne bude aj hydratovať. A takým je práve nový výrobok od Balea. 


Inovatívne zloženie v spreji umožňuje rýchle a jednoduché nanášanie telového mlieka. Jednoducho vezmete sprej do ruky, otočíte vrchnáčikom a začnete aplikovať. Pokiaľ ho striekate zblízka, na pokožke zanechá jemnú bielu akoby penu, ktorá sa ľahko roztiera. Ja ho však aplikujem z väčšej vzdialenosti, takých 10 cm a vtedy pokožku zahalí jemný obláčik a telové mlieko sa týmto spôsobom nanesie na pokožku rovnomerne. Rozotieranie je úplne jednoduché, krásne sa do pokožky vstrebe a zanechá ju nádherne prevoňanú. Ja som sa do tej vône okamžite zamilovala. Tento výrobok obsahuje 10% aloe vera a glycerín a práve vôňa aloe vera, ktorú z mlieka cítim, ma úplne uchvátila. A skvelé je, že vôňa sa nevytratí hneď, ale nejaký čas je ju z pokožky cítiť. Pokožka je po aplikovaní hydratovaná, krásne prevoňaná bez pocitu mastnej alebo zlepenej pokožky. Okrem toho na mňa pôsobí aj trošku chladivo, takže do horúcich letných dní to bude dokonalý výrobok. Len či mi dovtedy vydrží :-)


Možno pre tých, ktorých trápi suchá pokožka, tento výrobok nebude postačujúci. Za mňa je to dokonalý výrobok, na ktorý sa vždy teším. Krásna vôňa, jednoduché nanášanie, okamžitá hydratácia a pocit nemastnej pokožky zaradili tento výrobok medzi objav za posledné obdobie. Jeho cena je 3,09 Eur za 150 ml.   


Tieto novinky od DM si ma ihneď získali a som veľmi rada, že som ich mohla vyskúšať.

A čo vy? Zaujala vás niektorá z týchto noviniek?
  

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára