pondelok 17. februára 2014

Malý februárový nákup v DM

Ahojte!

Dneska si po dlhšom čase opäť dáme článok a to nákup v DM. Už dlhšie tu tento článok nebol a to z dôvodu, že už nemám taký prístup do DM ako kedysi. Keďže DM nemáme v našom meste, musím cestovať mimo a teraz sa to trošku skomplikovalo. Ale určite budem DM naďalej navštevovať a aspoň raz za mesiac nájdem spôsob, ako si ísť nakúpiť.
Keďže som sa na nákup vybrala v sobotu a veľmi som sa ponáhľala, dnešný nákup bude síce malý, ale celkom zaujímavý.
A čo som si kúpila?

Nivea Men Stress Protect
Ide o tuhý antiperspirant určený pre mužov. Kúpila som ho priateľovi, ktorý ho má veľmi rád a celkovo čo sa týka ochrany proti poteniu používa iba Niveu. Tento výrobok má poskytovať spoľahlivú ochranu proti poteniu až 48 hodín, ale je asi každému jasné, že tak dlho nevydrží. Zloženie so zinkovým komplexom a aktívnou látkou StressProtect.Veľmi pekne vonia a ľahko sa nanáša na to, že ide o tuhý antiperspirant. Kupujem ho opakovane a priateľ je s ním veľmi spokojný.
Cena 3,29  objem je 40 ml.

Balea Anti-Schuppen Shampoo
Tento šampón som kúpila sestre, ktorá ho už mala a bola s ním veľmi spokojná. Z regála som brala posledné balenie. Keďže na sebe nemá etiketu po slovensky, pátrala som na stránke dm.de, čo sa o ňom píše. Ide o šampón proti lupinám. Jemne a šetrne zbavuje pokožku hlavy od lupín a a dáva im zdravý lesk až ku končekom. Neobsahuje silikóny a obsahuje mätu a bambus, ktoré pokožku zbavujú lupín a pôsobia proti ich tvorbe. 
1,19 Eur, objem 300 ml.

Nivea creme 
Tento výrobok som tiež kúpila pre sestru, lebo v poslednom čase má veľmi suchú pleť a tiež ma veľmi zničené a suché ruky, tak dúfam, že jej Nivea pomôže. Ide asi o najznámejší výrobok od Nivea a to ich preslávený krém, ktorý je súčasťou hádam všetkých domácností a to už niekoľko rokov. Najobľúbenejší univerzálny krém na svete neprekonateľným spôsobom intenzívne ošetruje a chráni každý typ pleti. Je vhodný pre deti i dospelých, v každom ročnom období.Prírodné zloženie s obsahom blahodarného Euceritu zaručí, aby pokožka zostala svieža a vláčna. 
Cena 2,79 Eur, objem 150ml.

Balea Jeden Tag Shampoo Vanilletraum
Konečne niečo pre mňa. Keď som asi pred 2 mesiacmi videla u nemeckých blogeriek, že sa dá u nich zohnať tento šampón, vedela som, že bude môj. Milujem Balea limitky všetkého a keď ide o vanilkovú vôňu, nemám miery. Naposledy som mala z limitky Balea malinový šampón a bol úžasný, ale tento vanilkový vôňou zatiaľ určite vedie. Je to neskutočne nádherná vôňa, musíte sa naň ísť minimálne pozrieť a privoňať. Ide o šampón na všetky typy vlasov, bez obsahu silikónov. Nebudem sa zatiaľ k nemu bližšie rozpisovať, nakoľko mu bude venovaná samostatná recenzia po otestovaní, ale vôňa ma zatiaľ u mňa 1.Ak máte radi tieto šampóny a chceli by ste vyskúšať konkrétne tento vanilkový, rýchlo si poň zbehnite, lebo ide o limitku a keď sa vypredá, nebude sa dať už zohnať.
Cena 1,19 Eur, objem 300 ml.    

Čo sa ešte týka nákupu v DM, tak práve prebiehajú viaceré akcie. Ja som využila za 10b zľava 30 % na vybrané produkty Nivea. Okrem toho do konca mesiaca za 35b máte zľavu 25 % na výrobky na vlasy. 
Práve prebieha aj výpredaj Catrice, v DM v Dubnici nad Váhom mali ešte dosť výrobkov v zľave, najmä som si všimla lesky a rúže a tiene na oči. Čo sa týka Alverde limitky Šepot mesta, tak je stále v predaji a cena za sprchový gél je 2,19 Eur, ak si dobre pamätám.

Práve mi dochádza veľa výrobkov z DM, ktoré používam v domácnosti, či už na upratovanie alebo pranie, tak dúfam, že čoskoro bude akcia na týchto pomocníkov v domácnosti a potom urobím väčší nákup.

A čo vy? Čo si kupujete najradšej v DM?


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára