utorok 23. novembra 2021

Voňavá limitka Coffee to glow od Essence

 

essence Coffee to glow

S príchodom chladných jesenných a zimných dní badám, že častejšie siaham po horúcej šálke kávy. Nie som klasický kávičkár, ale s dobrým cappuccinom či latte macchiatom mi vždy ulahodíte. A ak je ešte v zimnom prevedení ako perníček či pumpkin spice, moje chuťové bunky sú maximálne spokojné.

Káva mi nielen chutí, ale aj veľmi vonia a tak vždy keď objavím produkt, ktorý má kávovú vôňu, musím ho ihneď mať. Keď pred pár týždňami prišla značka essence na trh s ich jesennou limitkou  Coffee to glow, ihneď ma nadchla, ale ako už býva zvykom, najskôr sa objavila vo všetkých okolitých krajinách a bolo otázkou, či zavíta aj k nám. Nakoniec do mojej zbierky poputovali dva kúsky zo susedného Rakúska, no mám dobrú správu, aktuálne je dostupná už aj v našich dmkách!


 Limitka  Coffee to glow od Essence by mala obsahovať rozjasňovač, štetec na rozjasňovač, krásnu paletku očných tieňov, pleťový peeling, peeling na pery, očný krém a pleťovú hmlu.Akú máte skúsenosť so štetcami od essence? Ja ich mám doma zopár a myslím si, že na klasické použitie pre bežného užívateľa sú úplne v pohode. Jeden z nich, konkrétne na líčenie očí, používam každý deň, je x-krát praný a nevypadol ešte ani jeden chĺpok, vyzerá stále rovnako. Preto ma potešilo, že táto kávová limitka obsahuje aj štetec na rozjasňovač.

 


Ak si myslíte, že ide o obyčajný štetec, tak budete prekvapený. Na pohľad vyzerá ako klasický, ale to by nebola značka essence, aby ho niečím neobzvláštnila. Ide totiž o parfumovaný štetec na rozjasňovač, ktorý pozdvihuje vzhľad vášho make-upu na úplne novú úroveň a je ideálnym doplnkom pre samotný rozjasňovač coffee to glow. Má veľmi elegantný dizajn ladený do odtieňov karamelového macchiata a samotné štetinky voňajú ako lahodná káva. Fakt som tomu neverila, ale ten štetec veľmi pekne vonia. Je mi jasné, že je to iba dočasné a po prvom praní sa asi vôňa vytratí, no je to super a ešte som nikde podobný typ voňavého štetca nevidela.Štetec sa dobre drží v rukách, štetinky sú krásne zastrihnuté, mäkké, jemné k pokožke a líčenie s ním je radosť. Má tvar tulipánu a kľudne si ho viem okrem rozjasňovača predstaviť aj ako skvelý štetec na zapudrovanie pod očným okolím. 

 


Používate radi rozjasňovač aj počas chladných dní? Ja sa musím priznať, že na rozjasňovače som si veľmi zvykla a každému líčeniu dodávajú tú povestnú čerešniču. Kým v lete volím výraznejšie rozjasňujúce kúsky, počas chladných dní sú to skôr jemnejšie a decentnejšie rozjasňovače a práve takým je aj kávový rozjasňovač od essence. Opäť to nie je klasika, to by sme sa pri essence nudili. Tentokrát sa držali témy samotnej limitky a rozjasňovač je tvorený rozjasňujúcimi kávovými zrnami, ktoré vytvárajú jedinečný lesk. 

 


Kávové rozjasňujúce zrná sú veľkostne podobné tým klasickým kávovým, sú tvorené z troch hrejivých odtieňov a predstavujú kombináciu studených, zlatých a teplých tónov a vytvárajú prirodzený decentný lesk bez toho, aby zvýrazňovali štruktúru pleti. Asi nemusím ani spomínať, že krásne kávovo voňajú.

Štetcom sa ľahko a jednoducho tento rozjasňovač aplikuje na lícne kosti, pod obočie či nad hornú peru a pleť získava prirodzene žiarivý a zlatistý vzhľad. Jeho odtieň je veľmi prirodzený a univerzálny, takže sadne podľa mňa takmer každému tónu pleti. Ak hľadáte rozjasňovač, ktorý neobsahuje vyslovene trblietky, ale jemne svetloodrážajúce čiastočky, toto bude váš favorit.

Mňa značka essence touto limitkou veľmi príjemne prekvapila a ak by ste chceli mať nejaký kúsok z nej vo svojej zbierke, veľmi by som neotáľala, lebo tieto limitky sú veľmi obľúbené a rýchlo sa vypredávajú. Podľa mňa by sa z produktov tejto limitky dal urobiť aj krásny vianočný darček pre milovníka kávy a kávovej vône.


Páči sa vám táto limitka? Máte doma nejaký kúsok, poprípade ktorý by ste si radi zaobstarali?

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára