streda 31. marca 2021

Prvé tohtoročné novinky z dmky

 

Kým začiatok roka 2021 sa vo svete kozmetiky niesol ešte v pomalom móde a s novinkami to v drogériách nevyzeralo ružovo, mesiac február túto reputáciu napravil a kozmetické značky zahltili trh množstvom nových kozmetických kúskov, z ktorých nejedna novinka nenechala pravé kozmetické maniačky chladnými. I ja sama zopár týchto noviniek doma mám a už sa teším, ako vám ich v blízkej dobe predstavím, no dnes sa zameriame na to najzaujímavejšie za prvé dva mesiace roku 2021 v predajniach dm drogeriemarkt Slovensko.  


 

Moje obľúbené sprchovacie produkty sa nedali zahanbiť a opäť je v ponuke viacero nových produktov, ktoré vedia sprchovanie spríjemniť. Takou odbočkou od klasických kúskov je rozhodne nová sprchovacia pena či sprchovacie a masážne mydlo od Balea. Veľmi zaujímavým kúskom sú aj  sprchovacie tablety BEN&ANNA. Ide 100 % prírodný slovenský produkt  s komfortným použitím, ktorý oceníte aj na cestách vďaka jeho jednoduchému použitiu - tabletu jednoducho vložíte do dlane, pridáte trochu vody a vzniknutou penou sa umyjete tak ako ste zvyknutý. Tablety na sprchovanie sú balené absolútne bez plastu, iba v papierovom vrecku so zip uzáverom, vďaka čomu sa udrží kvalita výrobku. 

 
 Niet nad dobrých pomocníkov pri holení a je skvelé, že okrem klasických dámskych jednorazových žiletiek či depilátorov sú v ponuke aj pomocníci na úpravu v oblasti bikín. Inak vôbec som netušila, že značka alverde, eos a Nivea má v ponuke výrobky práve na dámske holenie.

Starostlivosť o ruky je v tomto kovidovom období veľmi dôležitá a značka  Balea priniesla na trh viacero produktov, ktoré majú našim rukám dopriať potrebnú starostlivosť.
Aj naša pokožka si zaslúži našu pozornosť a na výber je z viacerých produktov či už univerzálnych na pleť i telo, v podobe mlieka, krému, oleja či vazelíny, ale aj špeciálne určených na problematické partie.
Najväčšie množstvo noviniek som objavila v kategórii starostlivosť o pleť. Mňa osobne najviac zaujali novinky od značky L'ORÉAL Paris, ružový rad alverde či nové produkty od Garnier.Netreba zabúdať ani na naše pery 😏


 
Určite nejedno ženské srdce by potešila takáto darčeková sada od značky alverde.

Pokiaľ ide o vlasové produkty, tak tu ma rozhodne zaujala nová melónová rada od Garnier, značka Mádara a táto veľmi šikovná špirála na baby vlásky od Balea.V detskom oddelení som objavila takéto rozkošné antibakteriálne výrobky.Ešte predtým, než prejdeme priamo na dekoratívku, vám chcem ukázať veľmi šikovných pomocníkov pri líčení od Real Techniques a ecotools. Značka trend IT UP má vo svojej ponuke aj sprej na urýchlenie schnutia laku, v dmke aktuálne zoženiete 3 čističe štetcov, dva v podobe spreja a novinku od Real Techniques v gélovej forme. Mne osobne ešte v dmke chýba mydlo na čistenie štetcov. A pokiaľ nie ste spokojní s vašimi riasami, v ponuke je aj HAIRBURST sérum na riasy a obočie.
 Už teraz vám môžem sľúbiť, že v priebehu niekoľkých dní a týždňov sa môžete v oblasti dekoratívky tešiť na množstvo zaujímavých noviniek, ktoré vás rozhodne nenechajú chladnými. 
 


 Čo už ale v drogérii je a spôsobilo poriadne zemetrasenie, je nová maskara od Maybelline Sky High. Ani ja som neodolala, takže na recenziu sa môžete čoskoro tešiť. Okrem toho je v ponuke aj nová ceruzka na obočie a tekuté matné rúže Matte Ink. 


Existuje láska na prvý pohľad aj vo svete kozmetiky? Rozhodne áno, pretože keď som uvidela nové rúže od alverde z edície Diamond Kiss, bolo rozhodnuté a jeden z nich ihneď obohatil moju kozmetickú zbierku. Korona nekorona, rúška či respirátory, ja si radosť nenechám pokaziť 😀
A teraz jedna dobrá a jedna zlá správa. Dobrá ju, že vďaka značke Sportness majú radosť aj športovci, pretože v rámci limitky sú dostupné nielen chutné potraviny, ale aj pomôcky na cvičenie a to i vrátane malého batôžka s 3 gumami na cvičenie. Teraz celkom ľutujem, že som si ich nekúpila. Nemáte ich niekto doma? Akú s nimi máte skúsenosť? No a tá zlá správa je, že som tieto výrobky dnes objavila v dopredaji, takže ak vás niečo zaujalo, netreba s nákupom vyčkávať.Nikdy ma neprestane fascinovať široká ponuka potravín v dmke vrátane čajov, štiav, smoothie či sladkostí.


 A na záver tu mám pre vás zopár šikovných a voňavých pomocníkov do domácnosti.Časť mojich nákupov, pričom jeden je z eshopu počas akcie 30x bodov na výrobky do domácnosti. Takáto akcia by mohla byť častejšie 😀

Dajte mi vedieť v komentároch, ktorá z noviniek vás najviac zaujala, poprípade aká novinka vás v posledných mesiacoch najviac potešila.
 


2 komentáre:

  1. Veľmi pekný súhrn pár produktov od Garnier, Loreal som skúsila a som spokojná. Zaujali ma tie Real technic sady a štetce.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Tak to je krása, tý jo si tak říkám, že minimálně půl roku jsem ani v drogerii DM nebyla.
    Vítejte u Mišky

    OdpovedaťOdstrániť