sobota 13. júna 2015

Ziaja Kokos - telové mlieko a krém na ruky

Ahojte!

Postupne sa nám rodinka Ziaja rozrastá o nové línie, ktoré ešte donedávna u nás neboli bežne dostupné a medzi tieto patrí aj línia Ziaja Kokos. Prípravky z línie Ziaja Kokos obsahujú lipidy kokosových orechov a svojim zložením sú určené pre normálnu a suchú pokožku. Kokosový produktový rad ponúka krém na ruky, krémové sprchovacie mydlo, telové mlieko a telové maslo. Ja som si vybrala na testovanie krém na ruky a telové mlieko. Musím sa priznať, že ja obľubujem kokosovú vôňu, takže na testovanie som sa veľmi tešila. Okrem toho je to ideálna vôňa do letných dní. A keďže mám doma výrobky už nejaký ten čas, myslím si, že sú už dostatočne otestované. A ako som s nimi spokojná?


Ziaja Kokos - kokosový krém na ruky
Krém na ruky Ziaja Kokos predstavuje aktívnu starostlivosť o pokožku rúk. Zároveň aj spevňuje nechty a znižuje ich štiepenie a lámavosť. Krém obsahuje lipidy kokosového orecha, olej canola a mastné kyseliny OMEGA 3 a OMEGA 6.Krém sa nachádza v úzkej podlhovastej plastovej tube bielej farby. Balenie je jednoduché, ale dôležitejšie je, čo ukrýva vo svojom vnútri. Po vyklopení vrchnáčika ucítite krásnu kokosovú vôňu. Nie je to prehnaná ani chemická vôňa kokosu. Skôr je jemná, nevtieravá a pripomína mi kokosové mlieko. 
Krém má bielu farbu a krémovo-gélové zloženie. Krásne sa zapracováva do pokožky rúk, rýchlo sa vsiakne a nezanecháva mastný pocit. Ruky sú po nakrémovaní krásne voňavé, jemné, hydratované a vyhladené. Pokiaľ ale máte veľmi suchú pokožku rúk, tento krém asi pre vás nebude postačujúci. Mne však v tomto období vyhovuje po všetkých smeroch - krásna letná exotická vôňa, príjemný pocit po nakrémovaní a hlavne to, že nie je mastný, z neho spravili môjho súčastného letného favorita v rámci starostlivosti o pokožku rúk.


Kokosový krém na ruky má 80 ml a jeho cena je 2,79 Eur.Ziaja Kokos - kokosové telové mlieko
Doprajte pokožke kokosovú výživu v podobe Ziaja kokosového mlieka. Telové mlieko obsahuje kokosové lipidy, mastné kyseliny OMEGA 3 a OMEGA 6 a upokojujúci D-pantenol.

Mlieko sa nachádza v plastovej nádobe bielej farby. Po jeho otvorení ucítite rovnako príjemnú, možno o niečo jemnejšiu kokosovú vôňu, ako je to v prípade krému na ruky. Je bielej farby a má gélovo-krémovú konzistenciu. Krásne sa do pokožky zapracováva, rýchlo vsiakne a pokožku zanechá jemnú a hydratovanú. Dokáže si poradiť aj so suchšími a drsnejšími miestami na pokožke. Veľmi sa mi na ňom páči, že je nemastný a preto hneď po nakrémovaní sa môžem bez obáv obliecť. 

   
Telové mlieko má 200 ml a jeho cena je 4,49 Eur.

Ak hľadáte výrobky vhodné do letných dní s nemastným zložením a exotickou vôňou kokosu, Ziaja Kokos stojí určite za vaše povšimnutie.

Ďakujem Ziaja za poskytnutie výrobkov na testovanie.

A čo vy? Obľubujete kokosové vône?